Sizden Gelenler | Yenilikler | İnsan Kaynakları | Referanslar                                                
 

 Danışmanlık Hizmetleri

   - Perakende Sistemleri Danışmanlığı

   - Barkod Otomasyon Danışmanlığı

   - Yazılım Danışmanlığı

   - Donanım Danışmanlığı

   - Network Danışmanlığı

   - Bilişim - İnternet Danışmanlığı

   - Güvenlik Hizmetleri

 Teknik Servis Hizmetleri

   - Bakım Anlaşmaları

   - Yerinde veya Uzaktan Teknik

      Destek Hizmetleri

 Eğitim Hizmetleri

   - Barkod Otomasyon Eğitimi

   - Yazılım Eğitimi

 

 

Server, PC, Notebook, Yazıcı ve tüm bilgisayar çevre birimleri, network üzerinde çalışan ekipmanlar, işletim sistemleri, ağ protokollerinin kurulumu ve işleme alınması konularında telefon ile destek veya gerekli olduğu durumlarda yerinde müdahaleler, bakım anlaşmaları ile sağlanmaktadır. 

Koruyucu Periyodik Bakım 

Meydana gelebilecek arızaları önlemek, cihazların ömrünü uzatmak ve sistemin daha verimli çalışmasını sağlamak amacıyla periyodik yapılan müdahale ve kontrollerdir. 

Periyodik Bakımda Yapılan İşler 

- Ana ve alt ürünlerin iç ve dış temizliği 

- Bağlantı kontrolleri 

- Fonksiyon testleri 

- Disk temizleme ve virüs kontrolü 

- Verimi artırmaya yönelik ayarlamalar

 

   NEDEN BAKIM ANLAŞMASI?

Bilgi İşlem altyapısı, artık firmalar için büyük önem taşımaktadır. İş süreçleri için gerekli bütün veriler, bu sistemler üzerinde saklanıp değerlendirilmektedir. Süreklilik ve hızlı hizmet ise tüm sektörlerde, müşterilerin en önemli bulduğu unsurlar haline gelmiştir. Sistemlerinizin sorunsuz çalışması da bunun tek garantisidir.

AKADEMİ olarak, bilgi işlem teknolojileri ile ilgili sorunlarınızda yardımcı olmak ve sisteminizi denetim altında tutmak amacı ile bakım anlaşması yaparak sizleri daha verimli olmaya çağırmaktayız.

BAKIM ANLAŞMASININ SİZE GETİRİLERİ

1. Firmanızı kendi firmamız gibi görerek en verimli şekilde çalışmasına özen göstermekteyiz.

2. Sizleri yeniliklerden haberdar etmekte ve bu avantajlardan faydalanmanızı sağlamaktayız.

3. Bakım anlaşmalı müşterimiz olduğunuzdan dolayı sorunlarınıza en kısa zamanda müdahale etmekte ve çözüm sağlamaktayız.

4. Normal servis ücretinden daha uygun fiyata bakım anlaşması yaparak maddi olarak tasarruf etmeniz sağlanmaktadır.

5. Periyodik bakımlarla mevcut donanımlarınızın ömrü uzamaktadır.

Firmanızdaki tüm bilgisayarların düzenli olarak bakımını ve her aradığınızda destek alabileceğiniz bir servis sistemini içeren bu sözleşme ile zaman ve paradan tasarruf sağlayacak, bilgi işlem sistemine harcayacağınız para ve zamanı minimize ederek, kalan kaynakları işinize yönlendirebileceksiniz.

İçerisinde bulunduğumuz teknoloji çağının, iş ve sosyal hayatımıza sağlamış olduğu kolaylık ve rahatlığın yanı sıra her teknoloji içerisinde oluşması doğal olan sorunları da beraberinde getirdiği kaçınılmaz bir gerçektir.

Bu anlamda bizler AKADEMİ olarak ihtiyaç halinde gerekli olabilecek her türlü arıza tespit, onarım ve teknik destek hizmetlerimiz ile yanınızdayız. AKADEMİ, tecrübeli teknik servis personeli ile hızlı ve kaliteli teknik servis hizmeti sunmaktadır. Donanım ve yazılım problemleri, müşteri yerinde teknisyenler tarafından çözüme ulaştırılmaktadır.

Bakım anlaşmalı müşteriler anlaşma süresi boyunca ücretsiz olarak teknik servis çağrısında bulunabilirler. Sabah 10.00'a kadar yapılan çağrılara aynı gün içinde, daha sonra yapılan çağrılara da bir sonraki gün yerinde müdahale edilmektedir. Ayrıca yapılan periyodik bakımlar ile bilgisayar ve yazıcılarınızda ileride çıkabilecek muhtemel arızalara karşı önlem alınarak iş kaybının önüne geçilir. 

Teknik Servis bakım anlaşması, donanımların onarımı, network ve altyapı sorunları ve işletim sistemlerini içermektedir. Bakım anlaşmalı müşteriler aynı zamanda sınırsız telefon desteği almaktadırlar. 

Bakım anlaşmasına sahip olan müşterilerimize anlaşma süresince tüm hizmet ve ürünlerimizde %5 indirim uyguluyoruz.

 

 Ana Sayfa      Hakkımızda      Ürünler      Hizmetler      İletişim

 

 

Akademi Barkod Bilişim Danışmanlık ve Güvenlik Teknolojileri Dış Tic. Ltd. Şti.  © 0212 532 4 777