Sizden Gelenler

Yenilikler

İnsan Kaynakları

Referanslar

 

 

 

Kartlarınızı Kendiniz Basın

 

Plastik kart baskı sistemleri ile sirkülasyonu çok olan personel, müşteri, kimlik gibi tanımlayıcı kartların basımını işletmeniz bünyesinde yaparak zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Bu kartların sağladığı sayısız avantajlardan bazıları aşağıdadır.

Kimlik Kartları:

Kişinin özel bilgilerini içeren ve bağlı bulunduğu kurumu tanımlayan fotoğraflı kimlik kartlarıdır. Personel devam kontrol sistemlerinde, eğitim kurumlarında, dernek, kulüp, meslek odaları, siyasi partiler, sendikalar, kütüphane ve benzeri yerlerde kullanılabilir.
Tanıtım Kartları:

Mal yada hizmet alış faturaları düzenlenmesinde büyük kolaylık sağlayan fatura kartları, ürün kullanımı ve özelliklerini içeren ürün tanıtım kartları, fuar, konferans, müzik, gösteri ve spor organizasyonları için ziyaretçi, katılımcı ve otopark kartları şeklinde kullanılabilir.
Müşteri Kartları:

Müşterilere özel avantajlar getirerek müşteri bağlılığını sağlayan kartlardır. Ürün garanti kartları, alışveriş merkezleri, eğlence merkezleri, marketler, mağazalar için oldukça kullanışlıdır.
Promosyon Kartlar:

Müşterilerinize, markanızı veya ürünlerinizi ulaştırmanın en kolay ve işlevsel yoludur. Takvim kartları, kitap ayraçları, kemik ölçüm kartları, ürün tanıtım kartlarına gereksinimlerinize göre PVC'den çeşitli ebat ve biçimde üretilebilmekte ve grafik çalışmanız PVC üzerine ofset baskı ile uygulanmaktadır.

 

 

 

 

Akademi Barkod Otomasyon ve Güvenlik Sistemleri @ 0212 532 4 777