Akademi Barkod Bilişim Danışmanlık ve Güvenlik Teknolojileri Dış Tic. Ltd. Şti.

Konfeksiyon, Triko ve Hazır Giyim Sektörü Referansları

Ayakkabı ve Spor Sektörü Referansları

Ev Tekstili, Züccaciye ve Mobilya Sektörü Referansları

Departman Mağazacılığı (Çeyiz) Referansları

Departman Mağazacılığı Referansları

Optik Sektörü Referansları

Elektronik Sektörü Referansları

Bijuteri, Kuyum, Saat ve Kozmetik Sektörü Referansları

Kırtasiye, Oyuncak ve Hediyelik Eşya Sektörü Referansları

Perakende Diğer Sektör Referansları

Diğer Sektör Referansları

Üretim Programı Referansları

Osmanbey, Laleli Toptan Sektörü Referansları

 

Beta Ayakkabı: Özlem İkiışıkBeta Ayakkabı, 30 yıl önce küçük bir imalathanede başladığı yolculuğu, günde 2000 çift ayakkabı üreten ve ihraç eden yeni fabrikasında sürdürüyor.

Beta Ayakkabı, tasarım ekibi tarafından oluşturulan kolleksiyonlarını, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde açtıkları mağazalarda müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Bir aile şirketi olan Beta Ayakkabı Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1980 yılında, Levent'te 250 m2 bir alanda kurulur.

Artan taleple birlikte üretim kapasitesini büyütmek zorunda kalan şirket, 1983 yılında Merter'deki 3800 mt2'lik kendi fabrika binasına taşınır.

Beta Ayakkabı ilk ihracatını 1986 yılında Amerika Birleşik Devletleri'ne yapar. 2003 yılında İkitelli'de 7.500m2'lik yeni fabrika binasına geçen Beta Ayakkabı, bugün %85'i Avrupa Birliği ülkelerine ihraç edilmek üzere günde 2000 çift ayakkabı üretmektedir.

Beta Ayakkabı, 1985 yılında Nişantaşı'nda ilk mağazasını açarak, perakendecilik sektörüne girer. 2004 yılı itibarı ile, İstanbul'da 7, Ankara'da 2, Adana, Bodrum, Bursa, İzmir, Marmaris, Ordu ve Samsun'da birer olmak üzere toplam 16 mağazası ile hizmet vermektedir. Kendi mağazaları dışında Türkiye çapında 15 satış noktasında da Beta Ayakkabı ürünleri satılmaktadır.

Beta Yönetim Kurulu Üyesi Özlem İkiışık Küçükerman’ın kullandıkları teknolojiler ve gelecekteki hedefleri konusunda görüşlerini aldık. 

‘15 yıldır Nebim’le birlikte çalışıyoruz. 15 yıl önce ilk mağazamızı açtığımızdan itibaren bugün 16 mağazaya geldik. Nebim’in geliştirdiği sistemler içerisinde Winner ve Halojen’I de bünyemize katarak çok daha kesin sonuçlara, teknolojiye ve hıza sahip olduk. Beta Ayakkabı'nın iç ve dış piyasadaki hedefi; günümüze kadar elde etmiş olduğu yüksek kalite imajı ile mağazalar zincirine sürekli yeni halkalar eklemek. Bu strateji dahilinde büyük şehirlerde kendi mağazalarını açmakta veya bayilikler vermekte.Gelişen bünyemizde ileride daha fazla mağaza açtığımızda Nebim’le beraber gelişmeyi hedefliyoruz.’