Akademi Barkod Bilişim Danışmanlık ve Güvenlik Teknolojileri Dış Tic. Ltd. Şti.

Konfeksiyon, Triko ve Hazır Giyim Sektörü Referansları

Ayakkabı ve Spor Sektörü Referansları

Ev Tekstili, Züccaciye ve Mobilya Sektörü Referansları

Departman Mağazacılığı (Çeyiz) Referansları

Departman Mağazacılığı Referansları

Optik Sektörü Referansları

Elektronik Sektörü Referansları

Bijuteri, Kuyum, Saat ve Kozmetik Sektörü Referansları

Kırtasiye, Oyuncak ve Hediyelik Eşya Sektörü Referansları

Perakende Diğer Sektör Referansları

Diğer Sektör Referansları

Üretim Programı Referansları

Osmanbey, Laleli Toptan Sektörü Referansları

 

İNCİ:"Nebim'in sektör tecrübesine güveniyoruz."

  İnci YÖnetim Kurulu Başkanı Ali Murat Kızıltaşİnci 1947 yılından beri İstanbul'da ayakkabı perakendeciliği sektöründe aile şirketi olarak faaliyet göstermektedir.

İnci Deri ve Mamulleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1987 yılından beri dizayn, üretim, perakendecilik   konularında ayakkabı sektöründe 3'ncü nesil yönetiminde faaliyetine devam etmektedir. Firma, piyasanın genişlemesi ile birlikte şu anda yurt içinde, 39'u kendi mağazası ve 21'i bayi olmak üzere 60 noktada ve yurt dışında Atina'daki mağazası ile sektör lideri olarak faaliyetine devam etmektedir.

Firmanın büyümesi ile birlikte bilgi işlem ağımız da buna uygun olarak büyümektedir.  Tüm mağaza ve bayilerimize VPN üzerinden direkt bağlanmakta ve tek database'den çalışmaktadır. Software olarak mevcut ERP yazılımımızı, Nebim Yazılım'ın Winner ERP yazılımı ile değiştirerek, bilhassa mağazacılık ve ürün idaresi konusunda daha iyi bir yapıya kavuşmuş bulunmaktayız. Winner'ı üretim, stok kontrolü ve idaresi, sipariş, mağazacılık, muhasebe, personel yönetimi de dahil her konuda kullanıyoruz. Stok kontrolünü daha iyi ve süratli yapar hale geldik. Siparişlerin takibi, ürün yönetimi ve raporlamanın daha etkin yapılabilmesi mümkün oldu. Nebim Yazılım sektöründe önemli bir firma. İnci ise sektöründe lider ve tecrübeli bir firma. Bu bakımdan ihtiyaçlarımızın çokluğu ve çeşitliliği iki firma içinde iş birliğini mecbur kılmaktadır. Biz düşündüğümüz fakat yapamadığımız konuları ortaya getirerek onlara bir şekilde yön verirken bazen de onların tüm sektöre hizmet vermelerinden dolayı elde ettikleri tecrübeler neticesi yazdıkları yazılımdan faydalanmaktayız. İnci, sektöründeki liderlik durumunu Türkiye içinde daha da gelişerek devam ettirirken aynı zamanda yurt dışında da marka olarak daha iyi yerlere gelmeyi, yurt dışında daha fazla mağaza açmayı hedeflemektedir. Bunun için de teknolojik olarak iyi bir yazılım evi ile iş birliği yapmak, bu işin gereği olmaktadır.