Akademi Barkod Bilişim Danışmanlık ve Güvenlik Teknolojileri Dış Tic. Ltd. Şti.

Konfeksiyon, Triko ve Hazır Giyim Sektörü Referansları

Ayakkabı ve Spor Sektörü Referansları

Ev Tekstili, Züccaciye ve Mobilya Sektörü Referansları

Departman Mağazacılığı (Çeyiz) Referansları

Departman Mağazacılığı Referansları

Optik Sektörü Referansları

Elektronik Sektörü Referansları

Bijuteri, Kuyum, Saat ve Kozmetik Sektörü Referansları

Kırtasiye, Oyuncak ve Hediyelik Eşya Sektörü Referansları

Perakende Diğer Sektör Referansları

Diğer Sektör Referansları

Üretim Programı Referansları

Osmanbey, Laleli Toptan Sektörü Referansları

 

kifidis

" Nebim ile Yolumuza Başarı ile Devam Ediyoruz."

Kifidis:Laki VasiliadisKifidis, 1919 yılında ortopedik malzemeler üreten protez kliniği olarak kurulmuştur.1880'li yıllarda faaliyet gösteren Hugo Avellis firmasından sonra İstanbul'da kurulmuş ilk ortopedi firması unvanına sahiptir. 1974'te Kifidis Ortopedi'nin yönetimi, Fransa'da tahsilini tamamlayarak Türkiye'ye dönen Laki Vasiliadis'e devredildi. Bu dönemde klasik ısmarlamacılık sisteminin yanı sıra "al ve sat" sistemi de uygulamaya konuldu. Bu düşünce şirket için bir dönüm noktası oldu. Yeni yönetim şirketin ana prensiplerini ve klasik yapısını koruyarak birçok reforma girişti. İnsan sağlığına verilen değerin standartlar altında kalmaması için müşteri ve hastalarını ithal ürünlerin kalitesi ile tanıştırdı.          
Düzenlediği kampanyalarda ayak sağlığının önemine değinerek çocuklarda ilk yürüyüş ayakkabılarını tüketiciye tanıttı. Bir zamanların sert kösele ortopedik ayakkabıları yerine ayak kaslarının çalışmasına yardımcı olan esnek ve aynı zamanda ortopedik takviyeli botları üretti.
Sağlık sektöründe kalitenin önemini tanıtan Kifidis, çalışan, yürüyen, zamanının büyük kısmını ayakta geçiren insana sağlık ayakkabısını tanıttı, yerli tüketiciye sağlıklı basmayı öğretmeyi amaç edindi. Kifidis Genel Müdürü Laki Vasiliadis, teknolojiye bakış açılarını şu şekilde ifade ediyor:
"Değişen piyasa şartlarında, değişimi yakalamak hızlı, güvenli ve doğru bilgi akışı sayesinde gerçekleşebilir. Bunu teknolojiyi doğru kullanarak yapabilirsiniz. Sürekli büyüyen firmamızda da teknoloji kullanımı gereksinim haline gelmiştir.
Teknolojiyi kullanmak gereksinim olduğu kadar, üzerinde iyi düşünülüp karar verilmesi gereken bir durumdur. Teknoloji ile yolumuza devam etmeye karar verdiğimiz zaman birçok firma ile temasımız oldu, iyi bir yol arkadaşına ihtiyacımız vardı. Yol arkadaşımızda aradığımız özellikler uzmanlık ve deneyimdi. Bu anlamda beklentilerimize yanıt veren firmanın NEBİM olduğuna karar verdik ve geçen süreçte yanılmadığımızı anladık. Zamanı daha iyi kullanmaya başladık, istediğimiz bilgilere doğru ve hızlı şekilde ulaşabiliyoruz. Stok, Muhasebe ve Mağazacılık modüllerini entegre şekilde kullanıyoruz. Mağazalar zincirimizi ve bayilik ağımızı daha da geliştirmek amacındayız. Yakın zaman içerisinde yeni bayilerimiz de hizmete girecek. Şu an 15 mağaza ile hizmet vermekteyiz. 2006 yılı içerisinde 4 yeni mağaza açmayı ve 2008 yılına kadar mağaza sayımızı 30'a çıkarmayı planlıyoruz. Ayrıca Kayseri, Malatya, Konya illerimiz başta olmak üzere yurdumuzun çeşitli illerine bayilikler vermeyi hedefliyoruz. Bu gelişme sürecinde NEBİM ile yolumuza devam etmek kararındayız. Çok iyi biliyoruz ki partnerimiz de her zaman kendini geliştiriyor, bizim ihtiyaçlarımızı bizden önce görüp hazırlayıp bize sunuyor. Bundan dolayı gelişirken oluşan bazı kaygılarımızı ortadan kaldırıyor."