Akademi Barkod Bilişim Danışmanlık ve Güvenlik Teknolojileri Dış Tic. Ltd. Şti.

Konfeksiyon, Triko ve Hazır Giyim Sektörü Referansları

Ayakkabı ve Spor Sektörü Referansları

Ev Tekstili, Züccaciye ve Mobilya Sektörü Referansları

Departman Mağazacılığı (Çeyiz) Referansları

Departman Mağazacılığı Referansları

Optik Sektörü Referansları

Elektronik Sektörü Referansları

Bijuteri, Kuyum, Saat ve Kozmetik Sektörü Referansları

Kırtasiye, Oyuncak ve Hediyelik Eşya Sektörü Referansları

Perakende Diğer Sektör Referansları

Diğer Sektör Referansları

Üretim Programı Referansları

Osmanbey, Laleli Toptan Sektörü Referansları

 

Polaris: İsmail GüvelPolaris; Türkiye, Rusya, Yunanistan, Kuveyt, Almanya, Tunus ve Hollanda gibi birçok ülkede sayısı toplam 1.000 i bulan bayisi ile de sektörün en büyük perakende markası haline geldi. 2005 yılında ilk mağazasını Cevahir A.V.M. de açan Polaris, bugün yurt içindeki 24 Polaris Shop ile mağazalaşma yolunda devam etmektedir. "5 yıl içinde 250 mağaza" olarak hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Polaris Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Güven firmalarında oluşturdukları bilgi işlem alt yapısı ile ilgili şu şekilde bilgiler veriyor:
"Türkiye de firmalar yakın zamana kadar bilgi işleme yeterince önem vermiyordu. Ancak son yıllardaki teknolojik artması ve buna bağlı olan maliyetlerin azalması neticesinde pek çok firmada bilgi işlem departmanları kuruldu ve firmaların belkemiği haline geldi. POLARİS olarak biz de teknolojiyi yakından takip eden ve iş süreçlerimde veri iletişimine ve verilerin işlenip raporlanmasına önem veren bir firmayız.

Teknolojik yatırımlar sayesinde öncelikle elinizdeki ürün hakkındaki verileri hatasız görebiliyorsunuz. Bu bilgide size pazarlama stratejileri geliştirmenizde, anlık hareket edebilmenizde esneklik sağlıyor. Bunun yanında, günümüzün en önemli konularından biri olan CRM uygulamaları sayesinde hedef kitlenizi tanıyabiliyor, en uygun analizleri yaparak en doğru strateji ile onlara ulaşabiliyorsunuz. Günümüz pazarlaması artık çok geniş kitleleri değil doğrudan hedef kitlenizdeki bireyleri hedef almakta. Bu noktada bilginin ve o bilgiyi işlemenin önemi daha da artmaktadır.

Nebim Yazılım ile de yaklaşık 1 yıldır çalışıyoruz. Nebim i, programlarının esnekliği, desteği ve yayın olması sebeplerinden dolayı tercih ettik. Kolay kullanımı ve bize adapte edilmesi sayesinde alınan verim arttı. Raporlama amaçlı kullandığımız Halojen ile detaylı raporlar hazırlayabilmekteyiz.

Özellikle satış ve stok durumları, sevkiyat ve sipariş uygulamaları ile firmamızda sağlıklı platformlar oluşturduk.