Sizden Gelenler | Yenilikler | İnsan Kaynakları | Referanslar                                                

Otomasyon Sistemleri

   - Barkod & Otomasyon Yazılımları

   - Barkodlu Yazarkasalar

   - Barkodlu Teraziler

   - Barkodsuz Yazarkasa ve Teraziler

   - Barkod Okuyucular

   - El Terminalleri

   - Barkod Yazıcılar

   - Personel Devam Kontrol Sis.(PDKS)

Güvenlik Sistemleri

   - Mağaza Ürün Koruma Sistemleri

   - Güvenlik Kameraları

   - Görüntü Transfer Sistemleri

   - Alarm Sistemleri

Sarf Malzemeler

   - Yazarkasa Ruloları

   - Ribonlar

   - Terazi ve Raf Etiketleri

   - Kartuş ve Tonerler

Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri

   - Ticari Paket Programlar

   - Web Hosting ve Tasarım Çözümleri

   - Masaüstü ve Taşınabilir Bilgisayar

   - OEM Parçalar

   - Ağ Ekipmanları

 

Kamera destekli PDKS sistemlerimiz ile çalışma saatlerinde olduğu gibi çalışma saatleri dışında da yetkili giriş-çıkışları takip edebilecek, mesai saatlerini düzenleyecek ve işletme çalışanlarınızın devamını kontrol altında tutabileceksiniz.

Personel Yönetim Sistemi

Personel Yönetim Sistemi, personel giriş-çıkışlarının takibinden, ücret bordrolarının hesap ve dökümüne kadar olan işlemleri kapsayan bir otomasyon sistemidir. Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere hitap eden farklı versiyonları bulunmaktadır. Sistem; PDKS Cihazı, PDKS ve Bordro programlarından oluşmaktadır. PDKS cihazı bilgisayardan bağımsız olarak giriş-çıkışların kontrolünü yapıp saat bilgilerini üzerindeki hafızaya kaydetmektedir. PDKS programı bu bilgilerin kullanıcının isteği doğrultusunda görüntülenmesini sağlamaktadır. Programdan; geciken, fazla mesai yapan, işte bulunan yada bulunmayan personellerin listeleri ve benzeri bilgilerin raporunu almak mümkündür. Ücret bordrolarının hesaplanması ve dökümü için gereken bilgiler Bordro programına otomatik olarak transfer edilmektedir.

 

Personel Devam Kontrol Sistemi

PDKS programının işlevi, PDKS cihazı ile bilgisayar arasında iletişimi sağlamak (veri aktarımı, saat ve tarih ayarı vb.), cihazda toplanan bilgileri, kullanıcının isteği doğrultusunda görüntülemek ve ücret bordrolarının hesabı için bordro programına gerekli verileri (personelin normal ve fazla mesai süreleri, işte bulunmadığı süre için mazeretinin ücretli olup olmadığı vb.) hazırlamaktır.

 

 

Güvenlik Geçiş Sistemi

Güvenlik Geçiş Sistemi ile giriş-çıkış noktalarına kamera monte edilerek personelin giriş-çıkış esnasındaki görüntüsünü izleme ve saklama imkanı verilmiştir. Güvenlik Geçiş Sistemi’nde, işletmenin farklı bölümlerine, belirli kişilere, belirli tarih ve saatlerde giriş-çıkış izni tanımlama imkanı sağlanmaktadır.

 

Bordro

Bordro programının amacı, personel ile ilgili tüm işlemleri (ücretlendirme, personel bilgileri, resmi kesintiler, ek gelir ve diğer kesintiler vb.) takip etmektir.

 Ana Sayfa      Hakkımızda      Ürünler      Hizmetler      İletişim

 

 

Akademi Barkod Bilişim Danışmanlık ve Güvenlik Teknolojileri Dış Tic. Ltd. Şti.  © 0212 532 4 777