Sizden Gelenler | Yenilikler | İnsan Kaynakları | Referanslar                                                

 Otomasyon Sistemleri

   - Barkod & Otomasyon Yazılımları

   - Barkod Okuyucular

   - El Terminalleri

   - Barkod Yazıcılar

   - Barkodlu Yazarkasalar

   - Barkodlu Teraziler

   Güvenlik Sistemleri

   - Mağaza Ürün Koruma Sistemleri

   - Güvenlik Kameraları

   - Görüntü Transfer Sistemleri

 Sarf Malzemeler

   - Yazarkasa Ruloları

   - Ribonlar

   - Etiketler

 Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri

   - Sektörel Programlar

 

 

 

1966'dan bu yana birçok sektöre özel çözümler sunan Nebim Yazılım, geliştirdiği Winner Yazılımı ile, farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalarda verimlilik ve karlılığı artırırken, rekabette rakiplerinden bir adım önde olmalarını sağlayacak avantajlar sunuyor. Nebim'in zengin fonksiyonlara sahip sektörel çözümleri için lütfen ilgili başlığı seçiniz. 

 

 

Halojen Veri Analizi ile Bilgiye Farklı Yaklaşım

Bugün firmalar için en önemli konulardan biri, hızlı karar alabilmek. HALOJEN Firmanızda hızlı kararlar alabilmenizi sağlayan Nebim Yazılım’ın yeni nesil analiz yazılımıdır. Halojen, gelişmiş istatistik yöntemler kullanarak ilginç ve anlamlı bilgileri diğerlerinden ayırır, sonuçları kolayca anlaşılabilecek şekilde sunar. Halojen sayesinde trendleri ve anormallikleri görebilir, müşteri detayına kadar inebilirsiniz. Halojen;

  • Veri yığınlarından anlamlı bilgiler elde edebilen,

  • Veri analizi ve Performans değerlendirmesi yapabilen

Bir analiz yazılımıdır. Halojen yöneticilerin bilgiye hızlı ve kolayca erişebilmeleri için raporlamaya alternatif bir çözüm olarak geliştirildi. Satış, stok, sipariş, cari hesap ve muhasebe verilerini farklı açılardan inceleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız...

 

 

 

Nebim paket programlarına ait Versiyon Güncelleme ve Destek Hizmetleri; verimli ve karlı çalışma şeklini ifade ediyor. Rekabetin öne çıktığı, hız ve çevikliğin çok önemli olduğu günümüz iş dünyasında, teknolojiyi kullanma biçimini sürekli güncellemek, her yeni güne yeniden ayak uydurmak bir zorunluluk haline geliyor.

Yazılım teknolojisinin kullanımına ilişkin yeni ihtiyaçlara cevap olarak sunulan Versiyon Güncelleme ve Destek Hizmetleri, firma bünyesinde yürütülen çalışmalarda, gereken desteği vererek sorunsuz işleyişi garantiliyor. Her ihtiyaç duyulduğunda devreye girerek, güven ve devamlılık içerisinde global çözümler getiriyor.

Yılların deneyimi ile işinin uzmanı olan Nebim Yazılım, Türkiye çapındaki tüm Dağıtım Kanalları ile birlikte, işbirliği içinde olan müşterilerine verimlilik ve karlılık garantisi sağlamış oluyor.

Nebim Yazılım, teknolojik yenilikleri, kanun ve mevzuattaki değişiklikleri, piyasaları takip ederek program ve hizmet paketlerini devamlı güncelliyor. Konfeksiyon, Ayakkabı, Çeyiz, Halı, Mobilya, Zücaciye, Ev Tekstili, Optik, Kırtasiye, Elektronik, Hırdavat, Market gibi sektörler başta olmak üzere, birçok sektörde faaliyet gösteriyor.

Nebim Yazılım, işbirliği içinde olduğu firmaların taleplerini sürekli değerlendirerek, bu talepler doğrultusunda yeni setup/versiyonlar çıkartıyor. Nebim paket programlarına ait Versiyon Güncelleme ve Destek Hizmetlerinden faydalanan müşteriler, anlaşma süresince yeni versiyonları, versiyon değişikliği bedeli ödemeden alabiliyor.

WinExtra, ekstra hizmet, ekstra verim ve ekstra karlılığı garanti ediyor.

Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız...

BARKOD SİSTEMİ EDİNMEMENİN MALİYETİ?

Etkin Olmayan Depo Organizasyonu %2 (ne kadar stok olduğunun bilinememesi, durağan mallara yapılan yatırımın maliyeti, yanlış stoklamadan doğan maliyetler)

İşgücünü Verimsiz Kullanma %1 (İşçi ücretleri, yol, yemek, sigorta gibi yan giderler)

Yanlış Fiyatlamadan Doğan Kar Kaybı %2 (alış ve satış fiyatlarındaki belirsizlik, müşteride oluşan güvensizlik, piyasa şartlarına ayak uyduramama)

Haksız Edinimlerden Doğan Kayıplar %2 (Kasa ve mal stoklarında meydana gelebilecek işletme içi ve dışı kayıplar)

Tecrübelerimiz bize gösteriyor ki, yukarıda saydığımız minimum düzeydeki kayıplar göz önüne alındığında barkod sistemi bir harcama ve maliyet kalemi değil bir yatırımdır; maksimum 1 yılda kendini amorti eder. Minimum düzeyde hesaplanan %7’lik kar marjı (fiyatların ve kar marjlarının azaldığı günümüz rekabet piyasasında önemli hale gelen bu değer) kaybını firmanıza katmayı hedefliyoruz.

 Ana Sayfa      Hakkımızda      Ürünler      Hizmetler      İletişim

 

 

Akademi Barkod Bilişim Danışmanlık ve Güvenlik Teknolojileri Dış Tic. Ltd. Şti.  © 0212 532 4 777